درباره ما

شرکت سبزکوشان صنعتی پاژه از سال ۸۵ با ایده نوین ارائه بهداشتی سالاد و سبزیجات به شکل بسته بندی شده برای اولین بار در ایران شروع به فعالیت نمود. محصولات تولیدی این شرکت با نام تجاری بامیکا تولید و عرضه می‏ شود، تاکنون خدمات شرکت در ابعاد بسیار وسیع در رستوران ها و برخی ارگانها و ادارات ارائه گردیده است و افتخار ما این است که در این زمینه پیشرو بوده ایم.

سبک زندگی سالم تعهدی است بلند مدت و تغذیه سالم یکی از عوامل موثر در آن است. بامیکا با سنگ بنا نهادن اولین تازه فروشی منطبق با استانداردهای بین المللی متعهد به ارائه محصولاتی متناسب با شیوه زندگی سالم شده است و در این راستا نیز از هیچ کوششی فروگذار نکرده است. در سال ۹۱ به دلیل استقبال از محصولات شرکت برآن شدیم تا به ارائه خدمت در فروشگاه های بامیکا بپردازیم تا به این ترتیب خدمات خود را در اختیار مصرف کننده نهایی قرار دهیم و به سمت جایگاهی در ارائه محصولات تازه برویم که شایسته هر ایرانی است.

بامیکا با عرضه محصولاتی نظیر محصولات ارگانیک، غذا، ساندویچ، فینگرفود، سالاد، آبمیوه، میوه و سبزیجات و … اکنون خرسند است که با ۷ شعبه فروشگاهی تازه فروشی و ۱ شعبه رستورانی غذای سالم خدمتگزار مردم عزیز می باشد.