سوالات متداول


در حال حاضر بامیکا چند شعبه دارد و در کدام مناطق هستند؟
بامیکا ۷ شعبه تازه فروشی در مناطق سعادت آباد، قیطریه، پاسداران، زعفرانیه، آرژانتین، ظفر، جردن و ۱ شعبه رستورانی در مجتمع تجاری کورش دارد.

به کدام مناطق ارسال انجام می‌شود و هزینه آن چگونه محاسبه می گردد؟
برای مشاهده مناطق سرویس دهی کلیک کنید. سفارش های بالای ۵۰ هزار تومان در منطقه رایگان و سایر سفارش ها با هزینه مصوب پیک ارسال خواهد شد

سفارش در چه روز و ساعتی به دست مشتری خواهد رسید؟
سفارشات از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۰ و از سایت قابل ثبت است و بازه زمانی ارسال دو ساعته است.

ثبت سفارشات در چه زمانی انجام پذیرست؟
سفارش در کلیه روزهای هفته امکانپذیرست.

شرایط ارسال سفارشات و هزینه پیک چگونه است؟
در محدوده فروشگاه ها، هزینه پیک برای سفارشات بالای مبلغ ۵۰ هزار تومان در منطقه رایگان و برای کمتر از ۵۰هزار تومان،هزینه ارسال طبق تعرفه مصوب پیک و با هماهنگی با مشتری انجام می پذیرد.

در صورت تغییر در سفارش یا نیاز به توضیحات الزامی و ضروری از جانب مشتری، این موارد چگونه باید اطلاع رسانی شوند؟
هرگونه تغییر در سفارش بعد از ثبت سفارش را از طریق “فرم تماس با ما” یا “ارسال تیکت” اطلاع داده و اگر هم نیاز به توضیحی در خصوص سفارش بود حتما در قسمت “یادداشت سفارش” در هنگام ثبت سفارش، ثبت شود. چنانچه مواردی مانند (اینکه وزن بسته چه مقدار باشد یا نحوه چیدمان به چه صورت باشد و در چه ظرفی باشد یا موارد دیگر از این دست) مطرح بود نیز در قسمت یادداشت سفارش کامل شرح داده شود.

در سفارشهایی که واحد آن کیلو می باشد نحوه ارسال بر چه وزنی صورت می گیرد؟
نهایت تلاش صورت می گیرد تا وزن دقیقا مطابق خواسته مشتری باشد ولی تغییر حجم در برخی موارد اجتناب ناپذیر بوده و مشتری نیز با علم به این موضوع سفارش را انجام می دهد.

نحوه پرداخت چگونه است؟
مبلغ فاکتور توسط مشتری به دو صورت آنلاین و یا پرداخت در محل قابل انجام است، در صورت ثبت پرداخت در محل، فاکتور ارسالی (که ملاک فاکتور نهایی بوده) توسط پیک به دست مشتری خواهد رسید.(در صورتی که مشتری بخواهد پرداخت را غیر از “پرداخت در محل” و به نحوی دیگر انجام دهد، می تواند با استفاده از تمامی کارت‌های عضو شتاب پرداخت خود را انجام دهد .)

آیا محصولات ارسالی دقیقا مطابق تصاویر موجود در سایت است؟
بدیهیست امکان مغایرت و تفاوت در محصول ارسالی با تصاویر موجود در سایت وجود دارد.